Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies ugryzł, więc do zatłukli

Utworzony przez mts, 27 czerwca 2008 r. o 11:54
do 39 Ja uratowałbym chomika. I jestem z tego dumny! Ciebie nie uratowałbym napewno, wręcz bym zostawił żebyś się utopiła! Ba, wręcz bym sprawdzał, czy dobrze toniesz. Bo na takie g**** jak ty nie ma miejsca na ziemi. Nie jesteś suką, jesteś po prostu żałosnym młotem. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do 39 Ja uratowałbym chomika. I jestem z tego dumny! Ciebie nie uratowałbym napewno, wręcz bym zostawił żebyś się utopiła! Ba, wręcz bym sprawdzał, czy dobrze toniesz. Bo na takie g**** jak ty nie ma miejsca na ziemi. Nie jesteś suką, jesteś po prostu żałosnym młotem. Nic więcej.
No i tu widać wyrażnie że tzw. obrońcy zwierząt to są wrogowie ludzkości ! Takich dewiantów to bym do wora a wór do jeziora ! Na takie guwno jak wy nie ma miejsca na ziemi ! Równasz zwierzęta z człowiekiem ? Będziesz traktowany jak zwierzę ! Już jesteś tak traktowany jak bydło idące na rzeż, przez tych władców których wybrałeś. Strzygą cię , karmią i golą każdego dnia. A gorylicę byś wybzykał ? Dlaczego nie ? Przecież goryl jest taki do ciebie podobny, jest równy tobie ! Bzykaj ! Śmiało !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...